Teknoloji

Yasaklanan Twitch Yayıncılarına Geri Dönüş Yolu Açıldı: Yasaklar Kaldırılacak!

Twitch, daha önce Topluluk Rehberinde belirlenen kuralların ötesine geçen yayıncılar için kurallar uyguladı. güncellenmiş . Bu güncellemeyle birlikte kalıcı olarak engellenen yayıncılar da dahil olmak üzere birçok kişinin platformdaki yasağı sona erebilecek. SeğirmeDestek, yeni itiraz süreçlerinin gizemli olmaması gerektiğini söyleyerek yeni düzenleme hakkında bilgi paylaştı.

Yasaklanan yayıncılar için yapılan açıklamalara baktığımızda geri dönmek senin yolun açıldığını görüyoruz. Twitch’in neden böyle bir karar aldığı şimdilik bilinmiyor. Bilinmeyen.

İtiraz etmenin iki alternatifi var

Kurallara göre Twitch’te iki farklı grupta alınan yasaklı isim sayısı. Yasağı kaldır Bir şansları var. Bu kümelerden ilki aldıkları cezanın haksız olduğunu düşünen bireylerin oluşturduğu kümedir. Diğer grup ise daha önce herhangi bir nedenle ceza almış ve en azından altı ay süreyle yasaklandıyayıncılar bu durumda.

Twitch Topluluk Sözleşmesihesabına zarar vermediğini söyleyen veya Yanlış kapatıldığını düşünüyorum Kullanıcılar cezaların kaldırılması için başvuruda bulunabilecek. Twitch’in geçmişte de benzer itiraz süreçlerinden geçtiğini dikkate alırsak yeni düzenlemenin süreci netleştirmeyi amaçladığını da söyleyebiliriz.

Yasaklarının kaldırılmasını isteyen yayıncılar Hakların iadesi için başvuru“Yapmalısınız. Bu başvurular Twitch portalı üzerinden yapılabilmekte olup, başvurular Twitch’in Güvenlik Operasyonları ekibi tarafından incelenmektedir. Öte yandan Twitch’in” “yüksek şiddette zarar”verdiğini belirterek, ” şiddet, tehdit ve diğer ciddi ve/veya yasa dışı faaliyet içeren”Herhangi bir nedenle ceza alan yayıncıların geri dönüş yolu kapalı kalacak.

Son zamanlarda Twitch’te ılımlılık ve yayın taciziyle ilgili sorunlar yaşadı. Platform, sorunların giderilmesi için çalışırken aynı zamanda birçok değerli ismi de platformdan uzaklaştırıyor. uzaklaştırmıştı.

habersogutlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu