Haber

Kuğulu Park’ta kar keyfi

Kuğulu Park’ta kar keyfi

ANKARA – Yoğun kar yağışının etkili olduğu, cadde ve sokakların beyaza büründüğü başkentte vatandaşlar, Kuğulu Park’ta karın keyfini çıkardı.

Ankara’da gece boyu kar yağışı etkili oldu. Özellikle şehrin yüksek noktalarında gece saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı, cadde ve sokakları beyaza bürüdü. Karlı havanın tadını çıkarmak isteyen irili ufaklı her yaştan vatandaş Kuğulu Park’a akın etti.

“Eşiniz de Ankara Kuğulu Park’ta eğlenecek”

Bu yıl Ankara’ya karın biraz geç geldiğini ve bu anları yaşamak için uzun süre beklediklerini ifade eden Hacer Yolcu, “Kar yağsın diye çok bekledik. Ankara’da Kuğulu Park’ta kar da karın tadını çıkarıyor, orası öyle. Neden Kuğulu Park’a geldik. Kuğuları izliyoruz, fotoğraf çekiyoruz. Hafta sonu olması bizim için avantaj oldu” diye konuştu.

Kar yağışından dolayı çok mutlu olduğunu ve Kuğulu Park’ta karın keyfini çıkardığını ifade eden Dilek Öker, “Kar çok hoş, çok hoş yağdı, çok memnun kaldık, bekliyorduk. Dün akşam çıktık, Evin önünde bir park var, dün gece oradaydık.

Çok geç saatlere kadar yağmur yağdı, çok güzeldi” dedi.

Kuğulu Park’ta kızlarıyla birlikte vakit geçiren Hakan Yüce, “Yurt dışında yaşadığımız için az kar gören insanlarız. Burada kar görmek de çok keyifli. Dün akşam 12 yaşında dışarı çıkıp kartopu oynadık. :00 gece.Bu sabah kızımın dışarı çıkması gerekiyor Kuğulu.” ziyaret edelim dedi.

haber-bozcaada.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu